Termékek Menü
061/221-8457

D-Link SFP Switch Modul 10GBase-LR SFP+ Transceiver (10 Km)

Ár:
160.820 Ft (126.630 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: DLK DEM-432XT
Cikkszám: 179926
Elérhetőség: 1 db raktáron
Gyártó: DLINK

 

 

   

Házhoz szállítással 
Ha 14:00-ig megrendeli, következő munkanapon kiszállítjuk.

              

Leírás és Paraméterek

Gyártó DLINK
Jellemzők SFP+ Transceiver (10 Km)
Portok száma Duplex LC Connector
Sebesség 10Gbps
Garancia 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét



Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő